logo_uprava1.png
OSOBNÍ A FIREMNÍ ROZVOJ
Nástroje pro byznys
Nástroje pro byznys
_____________
Naše Produkty detail
Naše Produkty detail
_____________
Software direct system
Software direct system
_____________
Nacházíte se v části aktualit, kde se dozvídáte nové změny, úpravy a přímé transformace našich projektů, produktů a služeb. Snažíme se, abychom neustále zvyšovali svůj potenciál a tím byli blíže našemu trhu a jeho klientům. Je nám milou povinností ctí přinášet Vám aktuality Matrix Group.

V naší skupině vyrostli nové divize pro specifické oblasti
V naší skupině vznikly nové divize, které jsou odděleními pro specializované oblasti a řešení, které navazuje na servis, který odpovědně realizujeme.
Matrix Software Group
logo_MSG.png
Divize pro oddělení před implementačních konzultací a dodávku software řešení, které dohormady tvoří silný servis v konzultacích až po samotné před nastavení software až k jeho dodávání. Specializuje se na projektové řízení a osobnostní rozvoj podnikatelů a manažerů.
Matrix Creative Group
logo_MCG.png
Divize pro oddělení marketingu, reklamy a grafického zpracování navazující na obchodní konzultace a podporu v oblasti koncepčního řešení pro propagační a obchodní srategie, spolu s poradenstvím a podporou v oblastech reklamní a marketingové tvorby firmy.
Matrix Networking Group
logo_networking.png
Divize pro projekt Bohatý Čech, který je specializovaný na online podporu a je přímou informační kanceláří a podnikatelskou a informační sítí. Je zde prezentace řady podnikatelů, firem a předně se specializuje na dodávku a webhosting subdoménové, partnerské, webové platformy a služeb v oblasti propagace networking strategie.
Připravili a nastavili jsme nové Produkty
Naše uvědomění sahá do intenzivních paradigmatu, kdy vnímáme potřebu, jako konzultační agentura, mít s sebou v ruce vždy konkrétní, modulový produkt se kterým lze pracovat flexibilně a implementačně v různých klientských rovinách.
Produkty jsme sestavili na základě našich zkušeností a praxe, kde se střetává mnoho témat vztahující se k prioritnímu odvětví. Z tohoto důvodu jsme je nazvali po konkrétních oborů a případů.

Produkty nesou názvy

• Osobní rozvoj
• Stres management
• Project management
• Obchodní strategie a prodejní praxe
• Řízení výkonnosti

Produkty jsou sestaveny tak, aby prvotně pracovali, jako analýza a zároveň, jako praktická posloupnost strategie rozvoje a přeorganizace jistých aktivit.

Více v části:
Nové logo Matrix Group
MG_logo.png
Po dlouhém uvažování a návrzích jsme se dopracovali ke transformaci loga, které je z našeho pohledu velmi potřebné pro budování image a smyslu rozvoje, jako takového. Logo má vyjadřovat sílu, princip životních témat a spolu s názvem Matrix Group sdílet podstatu životního cyklu ať už z roviny osobní nebo profesní. Zeměkoule je nápad, spíše ve smyslu vědomého uvědomění jednotného prostoru, který sdílíme, nikoliv, že jsme, nebo toužíme být tak velcí, jak by se zprvu mohlo jevit.
Celkové logo má tak vyjadřovat "Vědomé uvědomění podstaty člověka a rozvoj individuálně kolektivních schopností a směrodatnosti"

Za design a zpracování loga vděčíme naší skvělé kolegyni paní Přikrylové a moc jí za to ještě touto cestou děkujeme.

Od studie až po dokončení projektu držíme standard pevných norem kvality  
 ® Matrix Group Robert Malý, all rights reserved.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one